• q159
 • q179
 • 0ca21464
 • ТИМ 截图 20190112134607
 • IMG_20160908_150952
 • 3f1d78042

за компанијата

Qingzhou Лиман Машини Co, Ltd, која се наоѓа во градот Qingzhou кој е познат градежни машини индустрија база на Кина, е една од водечките и професионални снабдувач за сите видови на машини за изградба, особено натоварувач на тркала, ровокопач подигнувач, багери, како и разни делови и компоненти.

Со повеќе од десет години '  experience in the supplying all kinds of machinery, the company has rich technology and practical experience to meet any requirements from customers. The company always insists on providing high quality products with competitive price……  


Гледај Повеќе

нашите servies

 • технологија

  технологија

  Ние се истрае во квалитети на производите и строго го контролираат процесот на производство, посветени на производство на сите видови.

 • предности

  предности

  Ние може да се произведуваат сите видови на машини според барањата на Вашите со добар квалитет и конкурентна цена.

 • Сервис

  Сервис

  Без разлика дали тоа е пред-продажба и по-продажба, ние ќе ви даде најдобра услуга за да знаете и да ги користат нашите производи побрзо.

нашите производи

WhatsApp Онлајн Chat!