• q159
 • q179
 • 0ca21464
 • TIM 截图 20190112134607
 • IMG_20160908_150952
 • 3f1d78042

Rreth kompanisë

Qingzhou Liman Machinery Co, Ltd, gjendet në qytetin e Qingzhou cila është industria e makineri e famshme e ndërtimit bazë të Kinës, është një nga furnizuesit kryesorë dhe profesional për të gjitha llojet e makinerive të ndërtimit, hamall veçanërisht timon, hamall backhoe, ekskavatorë, si dhe pjesë të ndryshme dhe komponentët.

Me më shumë se dhjetë vjet '  experience in the supplying all kinds of machinery, the company has rich technology and practical experience to meet any requirements from customers. The company always insists on providing high quality products with competitive price……  


Shiko më shumë

Servies tona

 • teknologji

  teknologji

  Ne vazhdojnë në cilësi të produkteve dhe kontrollin në mënyrë rigoroze proceset prodhuese, e angazhuar për prodhimin e të gjitha llojeve.

 • Përparësitë

  Përparësitë

  Ne mund të prodhojë të gjitha llojet e makinës sipas kërkesave tuaja me cilësi të mirë dhe të çmimeve konkurruese.

 • shërbim

  shërbim

  Nëse kjo është e para-shitjes ose pas shitjes, ne do t'ju ofrojë shërbimin më të mirë për të le ju e dini dhe të përdorin produktet tona më shpejt.

produktet tona

WhatsApp Online Chat!