Wheel Loader ZL928

Përshkrim i shkurtër:

●  Reliable     front Enhanced dhe korniza e pasme; boshti-fiks gearbox transmisionit; përforcuar lëvizëse bosht; optimizuar të sistemit efikas të lartë hidraulike

●  rehatshme   kabina luksoze me dizajn humanized; timonit i rregullueshëm, shkelën instrument; operuar me levë

●  Beautiful    Dizajn frame kompakt; paraqitjen e bukur


Detail Product

Produkt Tags

Specifications for wheel loader ZL928:     
Parametrat themelore pesha e përgjithshme (kg)

6000

L x W x H (mm)

6170x2040x2695

Kapaciteti Vlerësuar me kovë (m3)

1.0

Ngarkesa të vlerësuarat (kg)

2500-2800

Max lartësia hale (mm)

2800

Max. kthyer rreze (mm)

4510

motor model

Chinese Xichai

Model Option     Yunnei, Kholer
fuqia vlerësuar (kW)

80kw (108hp)

shpejtësi vlerësuar (r / min)

2400

sistemit të transmisionit Gearbox me çift rrotullues converter, hidraulike plotë
gomë Model standard

16 / 70-20

 

IMGP2051

 

 

IMGP2046

 

IMGP2047

 

IMGP2049


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!