Wheel Loader ZL958

Përshkrim i shkurtër:

●  Reliable    pushtet i fortë dhe motor të lartë të besueshme; transmetimit besueshëm; përforcuar lëvizëse bosht; optimizuar të sistemit efikas të lartë hidraulike

●  rehatshme    kabina gjerë me dizajn humanized; timonit i rregullueshëm; shkelën instrument; operuar me levë

●  Conv enient    paraqitjen Bukur; lehtë për të zëvendësuar ndonjë pjesë dhe për të ruajtur


Detail Product

Produkt Tags

Specifications for wheel loader ZL958:     
Parametrat themelore pesha e përgjithshme (kg)

16800

L x W x H (mm)

8279x2980x3450

Kapaciteti Vlerësuar me kovë (m3)

2,7-4,5

Ngarkesa të vlerësuarat (kg)

5000

Max lartësia hale (mm)

3100

Max. kthyer rreze (mm)

6000

motor model

Weichai WP10G220E22

Model Option        Cummins
fuqia vlerësuar (kW)

162kw (220hp)

shpejtësi vlerësuar (r / min)

2000

sistemit të transmisionit Gearbox me çift rrotullues converter, hidraulike plotë
Gears 4forward 4 reverse
Max. shpejtësi 41km/h
gomë Model standard

 23,5-25

sistemi i frenave Shërbimi Brake

Air ndihmuar frenave disk mbi 4 rrota

Frenave parkimi

Manual disk frenave

 

1

 

mmexport1545960329515

 

mmexport1545960318962


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!